Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy. Souhlasím.

Akce platí od 12. 9. do 23. 12. nebo do vyprodání zásob.
Body můžete uplatnit do 6. 1. 2019.

Otázky a odpovědi

Co musím splnit pro získání plyšáka?

Za nákup v hodnotě 150 Kč označeného zboží ve vybraných prodejnách získáte na pokladně 1 bod. Po nasbírání 30 bodů máte možnost nákupu plyšového kamaráda za 19,90 Kč.

Do kdy mohu takto nasbírané body uplatnit?

Body za nákup se vydávají od 12. 9. 2018 do 23. 12. 2018 nebo do vyprodání zásob. Svoji odměnu si pak můžete vyzvednout až do 6. 1. 2019.

Za jaké zboží body získám?

Body získáte nákupem partnerských produktů, které budou v době konání akce speciálně označeny. Do hodnoty se nezahrnuje nákup vratných obalů, obuvi, cigaret a tabákových výrobků, dárkových poukazů, dobíjecích kupónů operátorů nebo dobití telefonů u pokladny ani jiné služby poskytované prodejnou (např. nákup sázek, losů, platba složenek a dobírek), nákup stavebnin a výměna PB lahví.

Jak mi bude po nasbírání všech 30 bodů výhra předána?

Vybranou odměnu si můžete vyzvednout u pokladny v kterémkoliv místě konání akce po předložení hrací karty s příslušným počtem bodů. V případě, že je v místě konání akce umístěn stojan s odměnami přímo na prodejně, můžete si odměnu vzít sami a následně ji předložit na pokladně společně s hrací kartou.

Jak postupovat v případě, že mi body za nákup nebudou vydány?

Pokud vám obsluha na pokladně zapomene či neoprávněně nevydá body, máte právo ji či vedení prodejny na tuto skutečnosti upozornit. Případné problémy je nutné řešit přímo v místě prodejny. Na zpětné stížnosti nebude brán zřetel.

Partneři soutěže