Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy. Souhlasím.

V COOPu jsme pečení vaření
Nakup alespoň za 250 Kč a vyhraj!
Nesestřelili jste výhru? Vyhrajte ve slosování kuchyňský robot SENCOR!

Otázky a odpovědi

Co musím splnit pro získání stíracího losu?

Stírací los získáte automaticky za každý nákup od zaměstnance prodejny, pokud v období od 27. 3. 2019 do 30. 4. 2019 nakoupíte v minimální hodnotě 250 Kč ve vybraných prodejnách COOP (seznam prodejen účastnících se soutěže najdete v podrobných pravidlech soutěže). Soutěžit navíc můžete opakovaně. Za každý nákup můžete získat pouze jeden los.

Jak mám postupovat v případě náhodné výhry?

Pokud po setření losu najdete některou z náhodných výher, musíte nejdříve do svého losu vyplnit své údaje (jméno, příjmení a telefon). Po vyplnění pak o výhře informujte zaměstnance prodejny. Los lze takto uplatnit nejpozději do 3. 5. 2019. Výherní los není možné zařadit do slosování o hlavní výhry.

Jak se mohu účastnit slosování?

Slosování se můžete účastnit pouze s nevýherním losem. Na svém stíracím losu nejprve vyplníte své údaje (jméno, příjmení, telefon) a následně odevzdáte vyplněný stírací los na prodejně. Los je možné takto odevzdat nejpozději do 3. 5. 2019.

Kdy a jak vyhlásíte výherce slosování?

Výherci hlavních výher budou určeni losováním, které proběhne nejpozději do 30 dnů od ukončení soutěže. V případě výhry bude výherce informován SMS zprávou o termínu, místě a způsobu předání výhry. Výhra musí být výherci předána a výhercem převzata nejpozději do 14 dnů od zaslání informace o výhře.

Partneři soutěže